Naar agenda

Zoender Pardon. Concert over oorlog en vrede.

  • Concert

Praktisch

Waar

30CC/Wagehuys
Brusselsestraat 63
3000 Leuven

Wanneer
tot
Prijs

€ 25

Beschrijving

Augustijn zingt liederen die passen bij de thema’s oorlog & vrede en de Westhoek. Wim Chielens brengt literaire teksten en getuigenissen uit De Groote Oorlog en legt links met oorlog en vrede vandaag. Dat is, helaas, schrijnend frappant!

Augustijn is singer-songwriter, zoon van Willem Vermandere, en zingt sinds enige tijd ook in het West-Vlaams. Ondertussen verschenen er al 5 CD’s met zijn eigen liederen en bereikt hij hiermee steeds meer een breder publiek in Vlaanderen.

Wim Chielens was oa radioproducer bij VRT Radio 2 en steeds erg betrokken bij de verhalen over de Eerste Wereldoorlog.
Een beklijvende voorstelling die zorgt voor enige bezinning, zeker in de maand die voorafgaat aan 11 november.

Dit concert is de sfeervolle openingsactiviteit van seizoen 26-27 van Davidsfonds afdeling Leuven centrum. Na het concert is iedereen welkom op een drink in de foyer.

Scan de QR voor tickets of ga naar https://www.ticketkantoor.nl/shop/zoenderpardon

More info
https://www.davidsfonds.be/k/meeting2/details/15012/zoender-pardon.-concert-over-oorlog-en-vrede/about
Organisator
  • Davidsfonds afdeling Leuven-centrum

Andere activiteiten van deze organisator

Iets fout of onduidelijk op deze pagina? Meld het ons.