(VK031) CUBETTO Robot Kamp: de Wereldredders
- Kamp of vakantie
Praktisch
- Waar
-
UCLL Techniek- en WetenschapsAcademie Leuven
Naamsesteenweg 355
3001 Heverlee - Wanneer
- Prijs
-
€ 250
Kansentarief met UiTPAS: € 50
- Beschrijving
-
WAARSCHUWING: Alleen voor grote helpers! De robot Cubetto wil de wereld redden en zoekt naar helpende handen. Heeft jouw kleuter al kennisgemaakt met Cubetto en kan hij/zij er maar geen genoeg van krijgen? Dan is dit het ideale kamp! Tijdens deze avontuurlijke dagen leert jouw kleuter nieuwe programmeerblokjes gebruiken, uitdagendere programma's schrijven en out-of-the-box oplossingen bedenken. Helpt jouw kind Cubetto...
WAARSCHUWING: Alleen voor grote helpers! De robot Cubetto wil de wereld redden en zoekt naar helpende handen. Heeft jouw kleuter al kennisgemaakt met Cubetto en kan hij/zij er maar geen genoeg van krijgen? Dan is dit het ideale kamp! Tijdens deze avontuurlijke dagen leert jouw kleuter nieuwe programmeerblokjes gebruiken, uitdagendere programma's schrijven en out-of-the-box oplossingen bedenken. Helpt jouw kind Cubetto en zijn vrienden om de wereld weer gezond te maken?
Didactisch materiaal: Primotoys robot Cubetto Playset
DISCLAIMER: Voor dit kamp is er voorkennis vereist indien uw kind jonger is dan 5 jaar. Uw kind moet eerst het Robot Kamp het onbewoond eiland/de gekke uitvinder/het bosmysterie hebben gevolgd, alvorens deel te nemen aan dit kamp. Of in het verleden al eens het wereldredders kamp hebben gedaan. U kan de deelname aanvragen door in te schrijven, wij worden dan op de hoogte gebracht van uw aanvraag. Vanaf 5 jaar kan uw kind ook zo deelnemen.
Laatste kampdag – een speelse en leerrijke afsluiter!
Op de laatste kampdag blijven alle kinderen in hun vertrouwde kampgroep, maar nemen ze deel aan een boeiend hoekenwerk rond wetenschap. Elke groep doorloopt meerdere thematische hoeken waarin ze op een actieve en speelse manier kennismaken met verschillende wetenschappelijke principes.
Van proefjes met Lego die fysica tot leven brengen, tot knikkerbanen die de werking van zwaartekracht en beweging inzichtelijk maken – elke hoek daagt kinderen uit om zelf te onderzoeken, bouwen en ontdekken. De activiteiten worden zorgvuldig afgestemd op de leeftijd en het niveau van de groep, zodat elke deelnemer op eigen tempo kan bijleren én genieten.
Deze dag is een vast onderdeel van het kamp en biedt een mooie combinatie van nieuwsgierigheid, creativiteit en samenwerking. Een inspirerende afsluiter van een week vol groei en plezier.
Extra opvang:In samenwerking met Ferm organiseren we voor- en naopvang voor deze activiteit. Wil je gebruik maken van deze service? Breng dit dan zelf in orde, meer info vind je op deze website.Disclaimer! Deze info kan nog veranderen aangezien Ferm hun planning nog aan het opstellen is.
Onze info mails worden verzonden vanuit het platform ledenbeheer, met als e-mailadres: noreply@ledenbeheer.beHou hierbij ook zeker je spam-folder in de gaten.
Op dit e-mailadres kan niet gecommuniceerd worden, heb je toch een vraag dan kan je terecht op onze website bij FAQ.Vind je hier je antwoord niet terug dan kan je terecht op ons algemeen e-mailadres: twa.leuven@ucll.be
- More info
- https://www.techniekenwetenschapsacademie.be/
- Organisator
-
- UCLL Techniek- en WetenschapsAcademie Leuven
- twa.leuven@ucll.be
- +32 16 37 56 24
Andere activiteiten van deze organisator
-
16 tot 20 februari 2026
(VK009) LEGO Masters Kamp
-
16 tot 20 februari 2026
(VK006) Duplo Robot Kamp-Maak het mee
-
16 tot 20 februari 2026
(VK010) LEGO Robot Kamp: Cargo Connect
-
16 tot 20 februari 2026
(VK007) LEGO Robot Kamp: Pretparkdesigners
-
7 tot 10 april 2026
(VK011) CUBETTO Robot Kamp: het Onbewoonde Eiland
-
7 tot 10 april 2026
(VK012) LEGO Robot Kamp: Lol in het Labo
-
7 tot 10 april 2026
(VK015) Micro:bit Plug and play kamp
-
7 tot 10 april 2026
(VK014) LEGO Robot Kamp: Robolympics
-
13 tot 17 april 2026
(VK017) Robot-Tijdreizigerskamp
-
13 tot 17 april 2026
(VK019) LEGO Masters Kamp
-
13 tot 17 april 2026
(VK020) LEGO Robot Kamp: Dieren in Nesten
-
13 tot 17 april 2026
(VK016) CUBETTO Robot Kamp: het Bosmysterie
-
1 tot 3 juli 2026
(VK024) LEGO Robot Kamp: Robolympics
-
1 tot 3 juli 2026
(VK025) LEGO Robot Kamp: Toekomstmaker
-
1 tot 3 juli 2026
(VK021) Duplo Robot Kamp: Maak het mee!