The Ice Hole – A Cardboard Comedy
- Theatervoorstelling
- 12+
Praktisch
- Waar
-
30CC/Minnepoort
Dirk Boutslaan 62
3000 Leuven - Wanneer
- Prijs
-
€ 24
Kansentarief met UiTPAS: € 5
- Beschrijving
-
Doordat er data in de tournee van Cie Le Fils du Grand Réseau wegvallen, moeten ze jammer genoeg ook hun voorstelling in Leuven annuleren. Tickethouders ontvangen een persoonlijk bericht.------
Verteld met duizend stukjes karton, in een taal die niemand helemaal begrijpt, vertelt The Ice Hole een epische reis van de fjorden van IJsland naar het stof van de Spaanse woestijn. “Monty...Doordat er data in de tournee van Cie Le Fils du Grand Réseau wegvallen, moeten ze jammer genoeg ook hun voorstelling in Leuven annuleren. Tickethouders ontvangen een persoonlijk bericht.------
Verteld met duizend stukjes karton, in een taal die niemand helemaal begrijpt, vertelt The Ice Hole een epische reis van de fjorden van IJsland naar het stof van de Spaanse woestijn. “Monty Python meets Laurel en Hardy”. De theatrale acrobatiek van deze virtuoze performers zal je doen schateren van het lachen. Pure theatrale vreugde.
Deze innovatieve show, in de geest van Monty Python en met een twist à la Laurel en Hardy, wordt verteld door twee acteurs met hilarische en minutieuze theatrale acrobatiek.
Verteld met duizend stukjes karton, in een taal die niemand helemaal begrijpt, vertelt een geweldige acteur een epische reis
van de fjorden van IJsland naar het stof van de Spaanse woestijn. Hij kan vervloekt zijn door de zeemeermin die hij ooit per ongeluk heeft gevangen, maar hij wordt bijgestaan op zijn dolle avontuur door een mede-artiest en samen vertellen ze dit belachelijk geweldige avontuur.
Gecreëerd door Pierre Guillois en Olivier Martin-Salvan, mist The Ice Hole: A Cardboard Comedy nooit een visuele grap in zijn cartooneske burlesque. Het onberispelijke vakmanschap op het podium roept een fantasiewereld op voor het publiek door een precieze choreografie van kartonnen objecten, uitsnedes en borden. Hiermee creëren ze de landschap, mensen, objecten en hilarische situaties die de reiziger onderweg tegenkomt
De magie en komedie van deze Molière Award-winnende show draait om het contrast tussen de onbeweeglijke reiziger - een virtuoos van de verzonnen taal - en de stuntelende rekwisietman wiens inspanningen onvermijdelijk de dag zullen redden.
Wartaal gesproken, makkelijke Engelstalige woorden op karton. - More info
- https://www.30cc.be/nl/programma/item/the-ice-hole---a-cardboard-comedy-2024-2025
- Organisator
-
- 30CC
- info@30cc.be
Andere activiteiten van deze organisator
-
Nog tot 24 april 2025
Babbelplatz
-
Nog tot 6 mei 2025
Yellowcake, Little Boy
-
2 april 2025
Code ♥
-
3 april 2025
From Gravity to Grace
-
5 april 2025
Morgen is 1 keer slapen
-
5 april 2025
Feest van de Filosofie
-
8 april 2025
Josephine B.
-
10 april 2025
Slavische Rêverie
-
13 april 2025
Stilte in Beweging #1 - tai-chiconcerten bij volle maan
-
16 april 2025
Zullen we samen … [WZC Remy]
-
18 april 2025
Tochtgat
-
22 april 2025
De Boekenkamer met Damiaan De Schrijver
-
22 april 2025
Chaplin’s Beginnings
-
22 april 2025
SCHOPENHAUER
-
23 april 2025
Lennaert Maes Akoestisch [Sint-Maartensdal]