Stilte in Beweging: Tai-Chi en live muziek bij volle maan
- Concert
- 18+
Praktisch
- Waar
-
Abdijkerk Vlierbeek
Abdij Vlierbeek 15
3010 Kessel-Lo (Leuven) - Wanneer
- Beschrijving
-
Bij vier volle manen, in vier seizoenen, combineren we de wondere wereld van tai chi met live muziek. In de sacrale ruimte van de Abdijkerk Vlierbeek brengen we beweging, ruimte, stilte en muziek samen in één belevingsmoment.
Je kan actief deelnemen aan de tai chi of gewoon genieten van de rustgevende muziek en de stilte. Ervaar de...
Bij vier volle manen, in vier seizoenen, combineren we de wondere wereld van tai chi met live muziek. In de sacrale ruimte van de Abdijkerk Vlierbeek brengen we beweging, ruimte, stilte en muziek samen in één belevingsmoment.
Je kan actief deelnemen aan de tai chi of gewoon genieten van de rustgevende muziek en de stilte. Ervaar de harmonie van lichaam en geest in deze unieke setting.
De roze maan
Tijdens de roze maan – een symbool van bloei, groei en vernieuwing – ontwaakt de natuur uit haar winterslaap. De energie van deze maan nodigt ons uit om onze innerlijke kracht te omarmen en ons emotionele welzijn te koesteren. Het oosten en het westen raken elkaar en versmelten tot een totaalbeleving.
Jonny Kiggen staat in voor de tai chi, samen met Rita Raye (klankschalen), Kris Verhelst (orgel), Peter Van Heyghen (blokfluit) en Steve Dugardin (altus).
Ticketprijs: 12 € richtprijs, aan te kopen via de website pagina.
- Organisator
-
- Vlierbeek 900
Andere activiteiten van deze organisator
-
Nog tot 29 juni 2025
Laurent-Benoît Dewez. Vergeten toparchitect in dienst van Hof, Elite en Kerk
-
10 april 2025
De Spreekstoel: Bart Van Thielen over Benedictijnen in de Middeleeuwen
-
8 mei 2025
De Spreekstoel: Cecile Boes en Pieter Vermeir over de restauratie Nieuw Abtskwartier
-
1 juni tot 30 september 2025
Tentoonstelling: De Vlier Seizoenen
-
12 juni 2025
De Spreekstoel: Natuurpunt - Natuur in de Vlierbeek Vallei