SERDI
- Theatervoorstelling
- 14+
Praktisch
- Waar
-
30CC/Wagehuys
Brusselsestraat 63
3000 Leuven - Wanneer
-
- Prijs
-
€ 16
Kansentarief met UiTPAS: € 3
- Beschrijving
-
SERDI is het inspirerende verhaal van iemand die, ondanks een leven zonder bezittingen, zijn stem transformeert tot een thuis. Geselecteerd door het Theaterfestival als een van de beste voorstellingen van het seizoen!
SERDI vertelt het verhaal van Serdi. Over hoe iemand die niks heeft, van zijn stem zijn thuis maakt. Als wees, verplaatsend van instelling naar instelling en van school naar...SERDI is het inspirerende verhaal van iemand die, ondanks een leven zonder bezittingen, zijn stem transformeert tot een thuis. Geselecteerd door het Theaterfestival als een van de beste voorstellingen van het seizoen!
SERDI vertelt het verhaal van Serdi. Over hoe iemand die niks heeft, van zijn stem zijn thuis maakt. Als wees, verplaatsend van instelling naar instelling en van school naar jeugddetentie, deed Serdi zichzelf een belofte. Hij leerde zichzelf beatboxen. Hij trainde net zo lang totdat hij het kon. De akoestiek van de isoleercel bleek perfect geschikt voor het verfijnen van zijn techniek.
SERDI laat zien hoe iemands stem een wapen kan worden. Hoe een leven zonder wortels, dat dreigt af te glijden, door het disciplineren van de stem, plots weer houvast kreeg. Hoe de kracht van klank en compositie het eindelijk mogelijk maakte met anderen te communiceren.
Uit het juryrapport van het TheaterFestival 2024:
“Serdi Faki Alici toont de driedubbele kracht van theater als collectief therapeutisch ritueel, spiegel van onze gedeelde gemeenschap én kernreactor van de menselijke creativiteit. Hier staat geen slachtoffer. Hier staat een creator.”
in de verhaallijn Democratie en burgerschap - More info
- https://www.30cc.be/nl/programma/item/serdi-2025-2026
- Organisator
-
- 30CC
- info@30cc.be
Andere activiteiten van deze organisator
-
Nog tot 7 september 2025
OleveloSwing: Lindy Hop social + swing initiatie
-
24 juli 2025
Matthieu Camilleri / viool
-
25 juli 2025
Julien Martineau / mandoline
-
29 juli 2025
The Curious Bards
-
30 juli 2025
Les Récréations
-
31 juli 2025
Joan Pronnier / zang - Il Festino
-
1 augustus 2025
Cantoría
-
5 augustus 2025
Les 4 Sens
-
6 augustus 2025
Les Itinérantes
-
7 augustus 2025
La Soubirane
-
8 augustus 2025
Coline Dutilleul / mezzosopraan - Clematis - Brice Sailly / leiding
-
12 augustus 2025
Quatuor Hermès
-
13 augustus 2025
Quatuor Ludwig
-
14 augustus 2025
Taurus Kwartet
-
19 augustus 2025
Les Folies Françoises