Imprisoned Gods
- Dansvoorstelling
- 16+
Praktisch
- Waar
-
STUK
Naamsestraat 96
3000 Leuven - Wanneer
- Prijs
-
€ 20
Kansentarief met UiTPAS: € 4
- Beschrijving
-
In de dansvoorstelling Imprisoned Gods verkent Lukah Katangila de rijke tradities en geloofssystemen van het oude Alkebulan (het huidige Afrika), vóór de invloed van westerse kolonisatie. Hij eert de Weusi-volkeren, bekend om hun diepe verbinding met natuur, geneeskunde en vele godheden en onderzoekt de impact van het christendom op deze culturen.
Vier dansers, elk met wortels in de omgeving van de stad Goma (Congo) en die gespecialiseerd zijn in een eigen traditionele dansstijl, brengen de essentie van Alkebulans culturele diversiteit naar het podium. Van de jacht geïnspireerde bewegingen van de Rega tot de majestueuze Tembo, van de vloeiende Shi tot de wilde Hunde.
Imprisoned Gods is een viering van culturele identiteit en van hiphop. Katangila slaat een brug tussen traditie en moderne expressie met dansers Meshake Lusolo Rene, Bienco Hangi Luanda, Faraja Batumike. Je krijgt een unieke kijk op de kracht van geloof en traditie door de lens van dans.
Gepresenteerd door STUK. - More info
- https://www.30cc.be/nl/programma/item/imprisoned-gods-2024-2025
- Organisator
-
- 30CC
- info@30cc.be
Andere activiteiten van deze organisator
-
Nog tot 16 maart 2025
Soldaat Van Aken, de vijand lacht zich dood
-
12 maart 2025
Next stage AR workshop
-
12 maart 2025
Primavera Italiana
-
13 maart 2025
Leuven Jazz Opening Night
-
14 maart 2025
Themacombo Lennies Pennies
-
14 maart 2025
Themacombo Maria’s Music
-
14 maart 2025
All That Jazz Battle ft. Bandler Ching
-
14 tot 18 maart 2025
Let’s Get Lost
-
14 maart 2025
I love (and hate) you, Iran
-
14 maart 2025
Merope & KMRU
-
15 maart 2025
Ademhaling & jazz vocal (workshop)
-
15 maart 2025
Themacombo Enchanté
-
15 maart 2025
Yoga & Jazz (workshop)
-
15 maart 2025
Muziekavontuur met Tuur, Marine en Michel
-
15 maart 2025
Gondwana Night