Naar agenda

Bries

  • Theatervoorstelling
  • 4+

Praktisch

Waar

30CC/Minnepoort
Dirk Boutslaan 62
3000 Leuven

Wanneer
tot
Prijs

€ 12

Kansentarief met UiTPAS: € 2

Beschrijving

ritselende blaadjes ZOEF door de lucht een dansende emmer een neus snuit toeterend voorbij en twee ellebogen wiebelen mee. een kikkertje kwaakt / een vijvertje is heel stil.ook: een zwierige grote sok, waarin je kunt slapen dan komt de wind en waaien we allemaal samen - WEG.
BRIES is een interactief en visueel theaterconcert van drummer en componiste Anke Verslype...

ritselende blaadjes ZOEF door de lucht een dansende emmer een neus snuit toeterend voorbij en twee ellebogen wiebelen mee. een kikkertje kwaakt / een vijvertje is heel stil.ook: een zwierige grote sok, waarin je kunt slapen dan komt de wind en waaien we allemaal samen - WEG.
BRIES is een interactief en visueel theaterconcert van drummer en componiste Anke Verslype (aki), speciaal gemaakt voor iedereen vanaf 3 jaar. Met drie live-muzikanten, een danser en een animatiekunstenaar ontstaat er een wereld waar muziek, beweging en verbeelding samenvloeien.
De voorstelling nodigt kinderen uit om méér te doen dan kijken of luisteren alleen. In een intieme setting op scène worden zij omringd door de artiesten en maken deel uit van een levende installatie. Ze worden aangemoedigd om te bewegen, te dansen, te ontspannen en zelf muziek te maken.
Met een unieke mix van jazz, improvisatie, dans en animatie creëert BRIES een zintuiglijke ervaring die kinderen stimuleert om actief deel te nemen, hun verbeelding de vrije loop te laten en de kracht van muziek samen te beleven.
Ben je jarig? Doe je kinderfeestje bij 30CC!

More info
https://www.30cc.be/nl/programma/item/bries-2025-2026
Organisator

UiTPAS-voordelen bij deze organisator

  • Je krijgt 1 UiTPAS-punt voor deze activiteit.

  • Je krijgt 80% korting als jouw UiTPAS kansentarief heeft.

Ruil punten

  • 10 punten - 1 euro korting op een ticket voor een voorstelling bij 30CC

Ontdek de UiTPAS

Andere activiteiten van deze organisator

Bekijk alle activiteiten
Iets fout of onduidelijk op deze pagina? Meld het ons.