Antes De
- Theatervoorstelling
Praktisch
- Waar
-
Paul van Ostaijensite
Paul van Ostaijenlaan 25 -28
3000 Leuven - Wanneer
-
- Prijs
-
€ 10
Kansentarief met UiTPAS: € 2
- Beschrijving
-
Een poëtische en acrobatische bewegingsvoorstelling voor kleuters
Tussen de voet en de stap.
Te midden van de adem en het woord.
Daar schuurt nieuwsgierigheid langs angst.
Daar vullen twijfels, aarzelingen en beslissingen het ijle.
Daar beweeg je voor het eerst.
Je danst,
met gretig verlangen en onschuldig lef.
Wat speelt er zich af, in het hoofd en in het...Een poëtische en acrobatische bewegingsvoorstelling voor kleuters
Tussen de voet en de stap.
Te midden van de adem en het woord.
Daar schuurt nieuwsgierigheid langs angst.
Daar vullen twijfels, aarzelingen en beslissingen het ijle.
Daar beweeg je voor het eerst.
Je danst,
met gretig verlangen en onschuldig lef.
Wat speelt er zich af, in het hoofd en in het lijf, net voor een eerste keer? Een eerste stap? Een eerste woord? Welke reis maakt een handeling voordat die werkelijkheid wordt? En kunnen wij die onzichtbare, maar enorm ontroerende, reis in kaart brengen?
In Antes de… waagt Compagnie Tea Tree, net als kinderen, een sprong in het niets. Sara Olmo en Pierre Viatour vertrouwen op elkaar in hun partneracrobatie. Hand in hand en voet op voet leiden ze afwisselend de dans, wijzen ze elkaar de weg, en banen ze een pad door onontgonnen terrein.
Over het gezelschap
Compagnie Tea Tree werd opgericht door Sara Olmo en Pierre Viatour, die elkaar ontmoetten tijdens de creatie van Cache-Cache bij Théâtre de la Guimbarde. Sara is choreografe, Pierre acteur en main-à-main-drager. Samen ontwikkelden ze een hybride bewegingstaal tussen dans en circus.
De naam van de compagnie verwijst naar de essentiële olie die ook bekendstaat als tea tree of "theeboom". Voor Sara en Pierre is de boom een krachtig symbool van natuur, leven en groei, en daarmee een onmisbaar element voor het leven op aarde. Net als de olie is hij “essentieel” voor ons voortbestaan. Op artistiek vlak zijn zij ervan overtuigd dat kunst en cultuur even essentieel zijn voor de ontplooiing van de mens. - More info
- https://www.30cc.be/nl/programma/item/antes-de-2025-2026
- Organisator
-
- 30CC
- info@30cc.be
Andere activiteiten van deze organisator
-
Nog tot 5 mei 2026
Klimaatwake Leuven
-
Nog tot 5 mei 2026
Klimaatwake Leuven
-
Nog tot 23 april 2026
Babbelplatz
-
21 april 2026
De Boekenkamer met Rudi Vranckx
-
21 april 2026
DOOR DE OGEN VAN
-
22 april 2026
Almataha
-
22 april 2026
Ali Doğan Gönültaş (TR)
-
23 april 2026
TAKE-AWAY EXPRESS
-
23 april 2026
Estaciones del Tango
-
23 april 2026
Estaciones del Tango
-
24 april 2026
De Prins van de Muziek
-
24 april 2026
De Prins van de Muziek
-
25 april 2026
T-2124
-
26 april 2026
All before death is life
-
28 tot 30 april 2026
Out of Context - for Pina