Classics in Kinepolis
Iconische films van de laatste 30 jaar opnieuw op het grote scherm kijken met een gratis cola en popcorn? Ja, graag!
The North
Een fim over vriendschap met een landschap dat prachtig in beeld wordt gebracht. De natuur en zijn weerbarstigheid zijn voelbaar, ook omdat de regisseur en filmcrew wel degelijk de volledige tocht hebben afgelegd.
A Big Bold Beautiful Journey
Stel je voor dat je een deur kunt openen en erdoorheen kunt lopen om een bepalend moment uit je verleden opnieuw te beleven. Sarah en David zijn singles die elkaar leren kennen op de bruiloft van een gemeenschappelijke vriend en niet lang daarna, door een verrassende speling van het lot, in een grappig, fantastisch, meeslepend avontuur belanden. Met Margot Robbie en Colin Farrell.
The Wizard of Oz
In het kader van Queer Arts Festival wordt deze klassieker nog is in ZED vertoond.
One Battle After Another
Leonardo DiCaprio speelt een uitgebluste revolutionair die de consequenties van zijn verleden onder ogen moet komen. Geschreven en geregisseerd door Paul Thomas Anderson en misschien wel diens beste werk tot nu toe. Een dappere uitspraak, gezien Anderson zijn palmares.